October 27, 2017

בגיל 35 בהיותה אם לארבעה ילדים החליטה סיוון להגשים את חלומה, עזבה משרה מסודרת כמנהלת חשבונות ופתחה את "טיפוח היופי" להנאת הנשים והגברים(!) האשדודיים המטופחים œלקראת החורף מספרת סיוון איך הגברים מתפנקים, מהי הבעיה הרווחת בטיפוח הרגליים ומזהירה מפני טיפולים בלתי מקצועיים שעולים בזול ומשלמים עליהם ביוקר בטיפולים רפואיים ממושכים.

"כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה" כך אמר המפיק האגדי וולט דיסני, אך...

August 22, 2017

לאחרונה צץ באשדוד סופר חברתי שפתוח 24 שעות (לא בשבת) וגם יש לו אחלה מבצעים.

הוא ממקום בתחנת הדלק בבנין סי פורט, רחוב אורט 18 אשדוד.

שווה ביקור!

August 16, 2017

להגשים את החלום באשדוד - פנטאוזים ודירות 5 חד׳ ענקיות עם נוף לים מכל הדירות בפרוייקט שברחוב אשכול באשדוד!
לפרטים נוספים צלצלו: 08-611-6444 או 052-340-8080

August 13, 2017

מערכת ממוחשבת לשיקום שפה מרחוק, על ידי קלינאית תקשורת, החלה לפעול במכון השיקום והפיזיותרפיה של מאוחדת, בשיתוף מכון גרטנר.

מערכת השיקום מרחוק מטפלת בהפרעות שפה ודיבור נרכשות ומאפשרת תרגול עצמאי, המבוקר על ידי קלינאית ואף טיפול וידאו 'אחד על אחד' מול קלינאית תקשורת.

תכנת שיקום השפה פותחה בשיתוף מומחי בינה מלאכותית עולמיים וקלינאיות תקשורת בכירות והיא מאפשרת למטופל לבצע בביתו תרגילי שיקום שפתי, המותאמים אישית ליכולותיו ולמצבו הרפוא...

כבר כתבו עליו שהוא הדבר הבא בקולינריה הישראלית, וגם כתבו עליו , עוד ישראלי שפרץ את גבולות המדינה  אל עולם הקולינריה בעולם הגדול , אז כתבו .אבל על תשע המנות שרני אלבז , הבעלים של מסעדת ״השוק״ באשדוד המציא,  כל מה שיכתבו לא יתאר את טעם גן העדן שהוא מצליח להגיש כל פעם מחדש וכל כך טעים.

אלבז  שחי ונושם מסעדנות כבר למעלה מחצי יובל הוא הבעלים של קפה ג׳וליה באשדוד, אקס שף ב״אידי״, בעל מסעדת המבורגרים בבירה הוינאית (והרשימה עוד אר...

August 7, 2017

טנדר מרקט, הסופר החברתי שממוקם לו בבניין סי פורט,מול בית ספר אורט זה הדבר הכי מפתיע וטוב שקרא בעיר.

סופר איכותי עם תוצרת חקלאית מהשדה, מחירים זולים ועכשיו הם גם פתחו עמדת קפה. תל אביב זה כאן!

אז עכשיו כאתם יוצאים לעשות קניות תלכו לטנדר ותקבלו קפה חינם, ההטבה לקונים בחנות מעל 79 ש״ח. 


אם חשקה נפשכם בגלידה איכותית, השבוע ביקרנו בגלידריה עם הלוקיישן הכי שווה בארץ, על הים, צמוד קלמה שבחוף לידו ושלא נדבר על החנייה הנדיבה שיש מול המקום.

וקצת על הגלידה....
גלידה המיוצרת מחומרים טבעיים, איכותיים, משמנת אמיתית וללא צבעי מאכל.
והגלידה הזאת יש לה סיפור, היסטוריה היא לא סתם גלידה,
סבתא שהחלה דרכה בתקופת הצנע של שנות ה-500, הילכה קסמים על התושבים כאשר יכלה להציע להם גלידה משמנת אמיתית, מוצר נדיר ביותר באותם ימים. הגליד...

August 1, 2017

לא מזמן נולד לנו בעיר סופר מרקט לכל דבר אך מה שמבדיל אותו באמת מכל הסופרים הענקיים הוא שהוא סופר בוטיק קטן ואיכותי, הוא מביא תוצרת חקלאית מהשדה ללא פערי תיווך, הוא פתוח 24 שעות ביממה, יש לו את כל מה שיש לכם ברשימת הקניות לסופר, בטנדר דוגלים לקנות רק מה שצריך ולא לרדוף אחרי המצבעים ובאמת באמת שהתוצרת החלקאית שם היא מהמשובחות ביותר. שווה לכם לבקר.

טנדר מרקט , אורט 18 אשדוד, טלפון: 1-700-707-331

August 1, 2017


החנות הוירטואלית הראשונה באשדוד שמביא אליכם עד דלת הביתה דגים טריים, איכותיים כמו שרק באידי יודעים!
מביני עניין מכירים את אידי, מוותיקי קולינריית הים בארץ, שהפך כבר מזמן לשם דבר בכל הקשור בדגים ובפירות ים מהרמה הגבוהה ביותר.
לאידי מסעדה מפורסמת באשדוד, המתמחה במאכלים שמקורם בים הטוב והשופע ובדגה הטרייה והמשובחת שמגיעה הישר ממנו אל צלחות הסועדים המרוצים. הלקוחות של אידי יודעים – במסעדת אידי זוכים בכל הטוב של הים, בליווי נגיעות...

Please reload

Also Featured In

  • Facebook Social Icon

AshdodIN email:

Ashdodin2017@gmail.com

© 2017 by ODREY