!הרכילות הכי חמה בעיר

May 14, 2018

צילום:ODREY פבל טולצינסקי

 

יוגה &  Music live. יניב נחמני , האיש והכינור- יוצר ומוזיקאי המנגן 'גנאווה'- מוזיקת עולם שבטית ממרוקו ליווה בכינור פעילות יוגה שנערכה בבית אריה קלנג .

April 19, 2018


צילום: ODREY פבל טולצינסקי

הוא שנון, הוא מצחיק, הוא בגובה העיניים, אישתו היא הדבר הכי נחמד שתפגשו ושניהם צילמו את הסלפי הכי הכי שווה של השנה. ראש העיר דר' יחיאל לסרי ורעייתו בחגיגות העצמות

February 12, 2018

מה עשה גידי גוב במוצ"ש האחרון באשדוד? במידה ואתם תוהים האם הגיע גידי לצורך צילומי אוכל במסעדה מקומית אז טעות בידכם, לשעה קלה זנח הגוב את המזון לטובת קולטורה במוזאון אשדוד לאמנות שם נפתחה חגיגית "אי הזבובים 13x18"תערוכה חדשה של ידידו הטוב שמחה שירמן, מבכירי הצלמים בישראל.

צילום:ODREY תומר כהן 

November 28, 2017

למקרה שראיתם אנשים יוצאים שיכורים בצהרי היום ממלון לאונרדו פלאזה באשדוד, תשארו רגועים.

המלון אירח היום את מיטב הייננים לתחרות ינות ״טרה וינו״.

התחרות אירחה שופטים מכל העולם ובניהם נצביגות של חגב ישראלי מהר אדר .

אומרים שהיה שם שמח.

September 6, 2017


אשת התקשורת ליזה ללוצשוילי, הבעלים של "דיאל תקשורת" הרצתה בפני חיילים על העצמה אישית: "תאמינו בעצמכם, הכל אפשרי"

במזג אויר חמים במיוחד, שלושים וחמש מעלות חום, הגיעה אשת התקשורת ליזה ללוצשוילי, בעליה של "דיאל תקשורת" לעיר הבה"דים, להרצות בפני צוערים, אשר נמצאים בתהליך השלמת קמ"ט חכ"ל אשר יהפכו בדיוק בעוד שבוע לקציני צה"ל.

ללוצשווילי הוזמנה על ידי ענבל אלון,אחת הצוערות ובמהלך הרצאתה חשפה כי לא כל מה שנראה בתקשורת קיים בפועל, במצי...

September 1, 2017

אליה אבודרהם, כנראה השם הבא שיצא מאשדוד, ואם לא הוא אחד הילדים הכובשים שהתראיון השבוע לטלויזיה החינוכית ויצג את אשדוד ואת כל מה שהעיר הנהדרת הזאת מציעה כאן לבני הנוער. אליה הצעיר למי שלא יודע הוא הבן של של יהודית אבודרהם שכמותה גם הוא שגריר של העיר אשדוד והשבוע הוא עשה זאת לתאפרת כשהתראיין ודיבר על פסטיבל ההיפ הופ שמתוכננת באשדוד בקרוב.אז למי שפיספס את אבודרהם הצעיר יוכל לפגוש אותו בפסטיבל היפ הופ שיתקיים בשבוע הבא באשדוד.

August 27, 2017

אחרי חודשיים של התכתבויות, טלפונים ומיילים נפגשו נטלי ארמה מאגף האירועים בעיריית אשדוד והזמרת ריטה בפסטיבל חלון לים התיכון ומאז.. הכל היסטוריה.

ריטה הזמינה את נטלי לכל הופעותיה והשמועות אומרות שהשתיים הפכו לחברות של ממש.

אז אם יש לך משהו להגיד לריטה... תפנו לנטלי.

בתמונה: ריטה לא חסכה במילים והקדישה לנטלי את הערכתה הגדולה על כל הערב המדהים.

August 23, 2017

קבלו את שיראל סיזגן בסטודיו החדש שנפתח לא מזמן ויחד עם התמקצעות חדשה בריטוש פנים לביוטי, אצל פבל טולצינסקי ניתן לעשות תיק עובות מקצועי למאפרות, מעצבי שיער, שמלות, חליפות וכל מה שיעלה על הדעת.. 

איפור: אלינה יופה

August 22, 2017

מתן פרץ, הברמן של השלומפר חגג ביום שישי האחרון את היום הולדת ה 29 שלו ביחד עם החברים והאחים. להקת  ״רוקל״ שהוא הסולן של הלהקה נתנה שם בקצב והרימה את כולם. צ׳ייסרים של ערק וקורונה קרה היו חלק בלתי נפרד מהחגיגה.. מזל טוב.

August 13, 2017

עם כל הכבוד לענייני המדינה לא ויתר ביבי וקפץ לביקור ביתי אצל משפחת נפתלי. יואל נפתלי ( בעלה של איריס נפתלי) אחד המקורבים לראש הממשלה זכה לשעתיים שלמות בהם ישב ראש הממשלה בביתו של יואל. הם דיברו שם על ענייני מדינה, ליכוד  ואיך לא, ביבי זכה לארוחה כמו שרק בבית נפתלי יכולים להגיש. מקורבים יודעים לומר שנסגרו שם דברים ברומו של עולם.

August 7, 2017

יש זוגות שאצלהם חג האהבה הוא כל השנה, כל החיים, כל הזמן.

אתי אטיאס יו"ר ויצו אשדוד , מי שהייתה מזוהה כיועצת ראש העיר למעמד האישה במשך שנים, נשוא לבעלה גדי , היא מסוג הנשים שקריירה לעולם לא הפריעה לצד המשפחתי.

בשנה שעברה הם חגגו יובל שנים לזוגיות שלהם והכל עוד לפניהם.

הם זוג שמתייחס לזוגיות כמו כל דבר בחיים שצריך לטפח ולדאוג לו, הם דואגים לעשות הרבה דברים משותפים אך לתת לכל אחד את הזמן האישי שלו, הם אוהבים לטייל יחד בעולם ובארץ, ל...

כולנו מכירים את גאל אלקסלסי אסרף, הבעלים של פרסטיג׳, המרכז הכי גדול בדרום לאסתטיקה.

בשבוע שעבר התבשרה גאל בבשורה הכי משמחת כשהטלפון צילצל: ״ בגד הים בעיצובך יככב בשער הגיליון שלנו״, בשורה משמחת לכל מעצב באשר הוא.

לקבל טלפון מעורכת המגזין Roula magazine ולהתבשר כי בגד הים בעיצובך יככב בשער הגיליון הבא...תודו שזה מרגש.

גאל, הבעלים של פרסטיג׳, המרכז הגדול ביותר לאסתטיקה באשדוד היא בעצם לפני הכל מעצבת של מותג בגדי הים  Gaelle Reinven...

August 4, 2017

אם לרגע שאלתם את עצמכם לאן נעלמה נטלי ארמה, אנחנו גילינו שבחודש יולי אוגוסט, ארמה, שהיא מנהלת הלשכה של אגף אירועים היתה עמוסה כל כך כי בכל זאת , בעיר אשדוד מתקיימים ערב ערב אירועי תרבות ברחבי העיר והיא זאת שגם עבדה ימים כלילות כמו שאר עובדי אגף האירועים כדי להוציא את חוברת אירועי הקיץ, זאת שקיבלתם בתיבת הדואר. שאפו.

August 3, 2017

האחיות קריאף שהן גם מי שעומדות מאחורי קבוצת הנשים בכדורסל של אשדוד יצאו השבוע את העיר אשדוד והצפינו לעיר תל אביב, שם חיכתה להן החברה שפעם שיחקה בקבוצת הכדורסל והיום הבעלים של בית הקפה / מסעדה הכי מדוברת בארץ במתחם בית חנה שבתל אביב.
לפי החיוך, כנראה שהיה להם טעים.

August 3, 2017

אם עוד לא הכרתם את הסופר החברתי החדש ואת אחת מבעליו, אורנה אנג'ל אז אתם לא ממש אשדודים

השבוע חגגה אורנה אנג'ל יום הולדת ובין הפגנה להפגנה נגד השחיתות מצאה לה זמן גם לחגוג

אורנה היא אחת מבעלי הסופר החברתי שנמצא בבניין סי פורט בכניסה לעיר

מזל טוב לאורנה!

Please reload

Also Featured In

  • Facebook Social Icon

AshdodIN email:

Ashdodin2017@gmail.com

© 2017 by ODREY