חוגגים את יום העצמאות באדמה אגן

צילום: יח"צ

לרגל חגיגות ה-70 למדינת ישראל פתחה אדמה אגן, בגאווה, את שערי המפעל לסיור למשפחות העובדים. לאירוע החגיגי הגיעו כ- 500 עובדים ובני משפחותיהם לסיור ברחבי המפעל והסבר על פעילות החברה בארץ ובעולם. המשפחות ביקרו במתקני הייצור, במרכז הלוגיסטי ובמרכז הלוגיסטי של החברה וסיפרו כי התרשמו מהסיור ונהנו מהאירוח. הם שמחו על יוזמת ההנהלה להזמינם למפעל ואמרו "סוף סוף ראינו מקרוב מה עושים יקירינו ביום יום".

בין המשפחות שהגיעו לסיור הייתה גם משפחתו של דוד בן סימון, סמנכ"ל תפעול ישראל באדמה שציין: "הזמנתי את משפחתי לנצל את ההזדמנות, לאחר עשרות שנים בהן אני עובד בחברה, לבקר בליבת המפעל ולהבין טוב יותר מהו ראקטור ומהי עמודת זיקוק". ברגעים כאלה אתה חש את העוצמה של אדמה אגן ובמיוחד את העוצמה של האנשים העושים את אדמה למה שהיא. נהנינו מאוד מהארגון, ותחושת הבית שביקור המשפחות יצר".

רונלי שפירא, עובדת אדמה אגן, סיכמה את היום ואמרה: "היה ממש ממש מקסים. הילדים נהנו מאוד והכל היה מאורגן ומושקע, חשבתם על כל דבר עד הפרט האחרון. זה באמת מחזק את תחושת השייכות וגאוות היחידה, זה פשוט חימם את הלב וגרם לבעלי להבין למה אני כל כך אוהבת את העבודה שלי".

תיוגים:

נעים מאוד, אני קופסת המשלוחים של האיטלקי בחוף
בא לך לפגוש אותי? אני זמינה בטלפון: 077-667-0312
מה בא לך לשים בתוכי? התפריט באתר

http://www.italian.co.il/

עשרה שיזופים ב - 250 ש"ח במקום 350₪
שיזוף חד פעמי -
40ש"ח במקום  50ש"ח
!שיזוף מובטח

088559290