top of page

סיוון דוד (35) מאשדוד - מענף החשבונות לתחום טיפוח היופי

בגיל 35 בהיותה אם לארבעה ילדים החליטה סיוון להגשים את חלומה, עזבה משרה מסודרת כמנהלת חשבונות ופתחה את "טיפוח היופי" להנאת הנשים והגברים(!) האשדודיים המטופחים œלקראת החורף מספרת סיוון איך הגברים מתפנקים, מהי הבעיה הרווחת בטיפוח הרגליים ומזהירה מפני טיפולים בלתי מקצועיים שעולים בזול ומשלמים עליהם ביוקר בטיפולים רפואיים ממושכים.

"כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה" כך אמר המפיק האגדי וולט דיסני, אך מסתבר שלא מעט אנשים בהחלט מרשים לעצמם לחלום וגם להגשים את השאיפות הכמוסות. אחת מאלו היא סיוון דוד (35) מאשדוד, נשואה לרועי, עובד נמל ואם לארבעה ילדים. כל השנים עבדה בתחום הנהלת חשבונות והצטיינה במלאכת המספרים, אך בשנים האחרונות היא שמה לב שהסתכלה יותר על פנים וגוף מאשר על מספרים ותמיד הרגישה שהיא יכולה לסייע למי שעומד/ת מולה להיראות הרבה יותר טוב.

החלום הישן והאהבה המתמדת לתחום היופי החלו לדגדג לה עד שפרצו במלוא עוזם והיא פתחה את מכון "טיפוח היופי". העיסוק כעצמאית לווה מעט בחששות לאור השינוי בקריירה אולם עם הרבה אמונה בתחום האסתטיקה ובעיקר בקהל האשדודי, שידוע שאוהב להיראות טוב בכל מצב.

ההתעסקות באהבתה הגדולה ליופי מעניקה לסיוון הרבה סיפוק והיא מציעה טיפולי טיפוח רבים לרבות פדיקור רפואי עם התמחות ב, מניקור, לק ולק ג'ל בציפורניים וכל סוגי השעוות.

ממה הופתעת עם תחילת עבודתך בתחום?

"הופתעתי מכך שרבות אינן שמות לב לכך שהן מוזנחות ולא משקיעות מספיק בעצמן. אישה חייבת להיות מודעת למראה שלה ולהיות מטופחת בכל מצב ויש הרבה אופציות לעזור לכל אחת. אין אישה לא יפה, יש אישה לא מטופחת. באופן כללי, אם כף הרגל יבשה וסדוקה, הגבות זקוקות לסידור והשערות בגוף מזדקרות באופן לא מחמיא משמע הגיעה העת לטיפוח וטיפול".

ומה עם הגברים שלנו הם יודעים מה זה טיפוח?

"ועוד איך!! הגברים של היום זה לא הגברים של פעם. היום יש מודעות גדולה מאוד בקרב הגברים והם מגיעים לטיפולי פדיקור, עושים גבות וכן שעווה בכל הגוף, כולל החזה והגב".

תני לנו טיפ טיפוח לחורף.

"אסור להזניח את כפות הרגליים. בחורף במיוחד, כשהן סגורות בתוך הנעליים, נגרמות בעיות רבות לציפורניים ולעור. חייבים להגיע בכל שלושה שבועות עד חודש, תלוי במצב הרגל, לטיפול פדיקור רפואי ובכל בוקר וערב לאוורר את הרגל, לשטוף היטב ולנגב היטב, כי אם לא מייבשים נגרמות בעיות קשות של פטריות בעור ובציפורניים".

כיום באשדוד ההיצע בתחום רחב ויש כאלו שמקבלות טיפולים מהסוג אותם את מציעה ב"מחירי רצפה". כיצד נדע למי ללכת?

"המשוואה פשוטה! מה שעולה בזול - משלמים עליו ביוקר. נשים הולכות לפדיקוריסטית זולה ושמות לק ג'ל מחומרים לא איכותיים דיו שגורמים לפטריות קשות. נגרמת להן עוגמת נפש, הפטרת פוגעת בבריאות וכדי להתרפא צריך ללכת לרופאים ולקחת תרופות שעלולות לפגוע בכבד. למה להגיע לזה? יש כל כך הרבה איכותיות וטובות בתחום ולכן אני מציעה לבדוק היטב את המקצועיות, הניסיון והמומחיות, להגיע רק למי שעובדת עם חומרים טובים ומוכרים, לא להתבייש לשאול שאלות על טיב המוצרים ואיכות החומרים, לקבל תשובות וכך ללכת הביתה גם יפים וגם בריאים!"

תיוגים:

נעים מאוד, אני קופסת המשלוחים של האיטלקי בחוף
בא לך לפגוש אותי? אני זמינה בטלפון: 077-667-0312
מה בא לך לשים בתוכי? התפריט באתר

http://www.italian.co.il/

עשרה שיזופים ב - 250 ש"ח במקום 350₪
שיזוף חד פעמי -
40ש"ח במקום  50ש"ח
!שיזוף מובטח

088559290

bottom of page